A mund t’ia qëlloni se cila këngëtare është kjo vogëlushe në foto?

Lajme nga Bota

A mund t’ia qëlloni se cila këngëtare është kjo vogëlushe në foto? Këngët e saja pëlqehen mjaft shumë.

Zëri saj melankolik ka bërë që të numërojë me qindra e mijëra fansa.

“Zogo” vazhdon të mbetet e pëlqyera e dëgjuesve, ajo çka bëri që kënëgëtarja të rrembejë akoma më shumë simpatinë e tyre.

Me siguri e kuptuat që bëhet fjalë për këngëtaren më të dashur ferizajase Filloreta Kaçin apo e njohur ndryshe si ‘Fifi’.

Si në këtë moshë që është tani si dikur Fifi na paska qenë një gocë mjaft e ëmbël.

Iu duket edhe juve kështu? Hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /Kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *