A i shkon Leonorës ky stil i viteve të 70-ta?

Lajme nga Bota


Leonora Jakupi është një këngëtare e dalluar në të gjitha aspektet, shkruan “Kosovarja”.


Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan imazhe të ndryshme nga jeta profesionale dhe private gjithashtu.

Jo vetëm për zërin e jashtëzakonshëm që ka, por Leonora shquhet edhe për stilin e kujdesin që tregon për dukjen e saj, pasi në secilën paraqitje ajo shkëlqen.

Së fundi biondja nga Drenica ka pozuar për një nga revistat në Shqipëri dhe ka marrë vëmendje të madhe me stilin e veçantë.

Këngëtarja është shfaqur me stil të viteve ’70 e veshur në një kostum ngjyrë kafe “Gucci” dhe me një shami të gjelbër.

Dukjen e ka kompletuar me një palë syze të mëdha me rreth shumëngjyrësh dhe me gjerdanë të shumtë rreth qafës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.