A i ka prishur raportet me Shkurte Fejzën, më në fund përgjigjet Remzie Osmani

Lajme nga Bota

A i ka prishur raportet me Shkurte Fejzën, më në fund përgjigjet Remzie Osmani Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.


Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Një kohë u përfol se edhe Remzia e Shkurta nuk kishin raporte të mira mes vete, por sot kjo u sqarua. Remzia është shfaqur pranë Shkurtës dhe duket se raportet e tyre janë shumë të mira. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *