A ËSHTË NË KRIZË LIDHJA E ANDRRËS DHE SINANIT?

Lajme nga Bota


Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të njohur nga Tirana, Sinan Hoxha.

Ajo, u bë e njohur që kur këngëtari e bëri publike lidhjen me të.
Andrra, bukuroshja nga Maqedonia, por që u rrit në Gjermani, është nënë e lumtur e Ansit, shkruan “Kosovarja”.

Andrra e bukur, së fundi nuk po shihet shumë nën shoqërinë e të shoqit, në krahasim me dikur, kur gjithmonë e shifnim përkrah të shoqit.

Ka pasur fjalë që dyshja kanë pasur një krizë në marrdhënie, por e vërteta është se çifti janë bashkë dhe shumë të lumtur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *