A e keni parë ndonjëherë Leartën me fytyrë komplet natyrale?

Lajme nga Bota


A e keni parë ndonjëherë Leartën me fytyrë komplet natyrale?. Learta Jakupi tashmë ka arritur që të jetë pjesë e përditshme e lajmeve rozë.


Duke qenë e veçantë në paraqitjet që bën, ajo shumicën e kohës kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Me një përkushtim të jashtëzakonshëm tek vetja, gjithmonë dallohet me bukurinë që ka.

Këtë herë, duke u treguar pa komplekse Learta shfaqet pa pikë grimi dhe komplet natyrale.

Por, edhe në këtë gjendje ajo duket bukur dhe e lezetshme.

Theksojmë, muaj më parë ajo u bë nënë për herë të dytë, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *