A E Keni Ditur? Ky Eshte Djali Shumë Simpatik I Shyhrete Behlulit

Lajme nga Bota


Nëse nuk e keni ditur, atëherë tiu themi që Lumin, djalin e dytë të këngëtares Shyhrete Behluli, shoqëria e quajnë “Lambo”. Kjo nofkë sigurisht për shkak të p asionig dhe manisë së djalit të këngëtares për veturat e shtrenjta .


Dihet tashmë që Lum Salihu është tejet i dhënë pas veturave të shtrenjta dhe në përgjithësi gjërave luksoze, që edhe i posedon falë familjes.Së fundi shpesh ka nisur të përflitet edhe për jetën private të Lumit, e madje po thuhet se është në lidhje me një nga të njohurat e Instagramit, shkruan “Kosovarja”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *