A E Gjeni Se Kush Eshte Vazja Ne Foto?Eshte Moderatorja Me E Mire Shqiptare

Lajme nga Bota


A e gjeni se kush eshte vazja ne foto?Eshte moderatorja me e mire shqiptare

Eshte nje nga prezantueset me te mira shqiptare eshte e lindur per kete gje v irtuoze ne fjale dhe shume e bukur.

Vajza ne foto eshte Alketa Vejsiu moderatorja e bukur dhe me plot suksese.

Vitet ikin por ja si ka qene ajo kur ishte e vogel ne kete foto shikohet Alketa me vellain e saj te dy bashke.Eshte nje kujtim shume i bukur. Ne i urojme dite te bukura dhe te lumtura me familjen e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *