A e dinit sa njerëz e ndjekin vajzën e Mozzikut dhe Loredanës?

Lajme nga Bota


A e dinit sa njerëz e ndjekin vajzën e Mozzikut dhe Loredanës?
nga KOSOVARJA 27 minuta më parë
Hana është fëmija i parë i reperëve të njohur Mozzik dhe Loredana, të cilët së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Gjatë kësaj kohe, e vogla ka pasur vëmendje maksimale nga prindërit, fansat e tyre dhe media.

Simpatikja e vogël ka edhe faqen e saj në rrjetin social Instagram me emrin Hana Aliu, ku numëron rreth 400 mijë ndjekës, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë faqe publikohen foto të ndryshme të së voglës, që marrin edhe shumë komente e pëlqime

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *