A e dini djali i kujt është Kika i “I’ts my love”?

Lajme nga Bota


Kreshnik Husaj është prezantuesi dhe producenti i disa emisioneve televizive dhe jo vetëm, shkruan “Kosovarja”

Husaj, ishte edhe pjesë e shout real “Big Brother Albania”, ku edhe është përfolur shumë.

Husaj, së fundi po sjell në ekran “I’ts my love”, programin ku meshkuj dhe femra kanë për qëllim që të bashkojnë zemrat mes vete.

Ndryshe, Kreshnik Husaj, i njohur për publikun si Kika është nga Peja dhe është i biri i personalitetit tq njohur pejan, Aver Husaj, shkruan “Kosovarja”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *