500 euro për një postim në Instagram, Atdheu e mposht edhe humoristin e njohur shqiptar

Lajme nga Bota


Ia kalon Ermal Mamaqit, Atdheu i
Përputhen po merr para të majme nga Instagrami.


Instagrami është një biznes i sigurt për të gjithë figurat publike sot.
Por çmimi i pagesës se tyre vije ne baze te fansave dhe influencës qe kane.

Për shembull ne pak muaj personazhet e Përputhen kane arritur te kapin pagesa shume te mira.Atdheu është një nder personazhet qe paguhet mjaft mire, ai merr 500€ për një postim, shifër të cilën e ka mundur dhe Ermal Mamaqin.

Mamaqi paguhet rreth 300€ ndërkohë qe Atdheu ka shifrën me te larte.E pra mesa duket bukuroshi i Perputhen ka marr goxha reklama edhe nga personazhet qe kane vite ne ekran.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *