23-vjeçarja shqiptare humbi jetën në mes të rrugës, publikohen pamjet shoqja e saj i jepte makinën me super shpejtësi

Lajme nga Bota

Një aksídent t ragjik ndodhi disa ditë më parë në autostradën Vlorë-Levan, ku humbi jetën 23-vjeçarja Anxhela Çapo dhe mbeti e p lagosur shoqja e saj, Silvana Muho, 22-vjeç.

Ndërkohë, në një video të publikuar nga “Balkan Web”, rezulton se vajzat po lëviznin me një shpejtësi tejet të lartë, duke i kaluar 160 kilometra në orë, kur limiti maksimal i lejuar në autostradë është 90.

Pamjet janë xhiruar vetëm 3 minuta para ak sídentit f atal, ku vajzat shihen duke dëgjuar muzikë me volum mjaft të lartë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *