Ҫfarë ndodhi me të? Nora Istrefi shfaqet me lot në sy

Lajme nga Bota


Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet me lot në sy teksa po përformonte./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *