Ҫfarë ka ndodhur me të? Kaq shumë është dobësuar Gili

Lajme nga Bota

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.


Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Gili është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet pa grim dhe duket se është dobësuar shumë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *